infolinia: 22 849 49 62

 

 

SYSTEM ABAK® 


Zanim system ABAK® został wprowadzony do masowej produkcji przeszedł ponad 90 różnych modyfikacji, z których każda poddana była szczegółowym badaniom i testom. Trwało to ponad 10 lat, aż została wprowadzona na rynek pierwsza na świecie wielodawkowa butelka ABAK®, umożliwiająca wyeliminowanie konserwantów. W butelkę wbudowana jest membrana filtrująca, która pozwala na utrzymanie jałowości zawartości butelki przez okres od 2 do 3 miesięcy. Jednocześnie zachowany został tradycyjny, wygodny dla pacjenta sposób zakraplania. Każdy szczegół tej butelki nie jest bez znaczenia i został starannie przemyślany. Wszystko po to, aby zachować jak najmniejszy rozmiar butelki, wygodę i precyzję zakraplania.

System ABAK® był przez cały czas udoskonalany. Ostateczne zmiany technologiczne zostały zakończone w 2005 r – powstał system ABAK® III generacji, który jest sprzedawany obecnie.

W portfolio firmy w butelce ABAK® występują wszystkie nawilżające krople do oczu np. Hyabak® lub Thealoz Duo®, a także wiele produktów leczniczych na receptę np. przeciwalergiczne czy niesteroidowe przeciwzapalne krople do oczu.

System ABAK® jako pierwszy otworzył drogę do świata bez konserwantów w okulistyce.

Jedno opakowanie ABAK® jest przepisywane średnio co 3 sekundy na świecie

 

 

Poznaj produkty Thea  

facebook
hyabak.pl