infolinia: 22 849 49 62

 

ZESPÓŁ SUCHEGO OKA 


Firma Thea zebrała ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, rozwijając szeroki asortyment preparatów służących substytucji łez. Szczególnie dbamy o to, aby w naszej stałej ofercie były krople o zróżnicowanych formułach, zapewniające stały komfort pacjentom, przy różnym stopniu nasilenia dolegliwości oraz preferencji.
Wszystkie nasze produkty w tej grupie wyróżnia to, że mają neutralne pH oraz są wolne od konserwantów.
W Polsce Thea oferuje m.in. krople do oczu zawierające kwas hialuronowy – Hyabak® z komfortową,hypotoniczną formułą oraz ochronnym filtrem UV, oraz intensywnie nawilżające, ochronne i regenerujące krople do oczu Thealoz Duo®, które w składzie zawierają unikalną cząsteczkę trehalozę i hialuronian sodu. Nowość unikalny żel do oczu bez konserwantów – Thealoz Duo Gel®

Wszystkie preparaty dostępne są bądź w wygodnej, wielodawkowej buteleczce  z systemem ABAK® lub
w postaci jednorazowych minimsów.

OPRYSZCZKA OCZNA 


Dużym osiągnięciem było wprowadzenie na rynek gancyklowiru w postaci żelu do oczu – pierwszy preparat przeciwko wirusowemu (opryszczkowemu) zapaleniu rogówki. Lek został dopuszczony do obrotu na terenie Europy w roku 2005. Uzyskując w 2009 roku ostateczne dopuszczenie do obrotu w Stanach Zjednoczonych, stając się jednym z 6 europejskich leków okulistycznych dopuszczonych do obrotu przez FDA w ciągu ostatnich 20 lat.

PIELĘGNACJA POWIEK 


Pierwszym krokiem postępowania w wielu problemach okulistycznych jest konieczność zachowania higieny wrażliwych okolic oczu i brzegów powiek. Thea oferuje pełną gamę produktów przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji, których formuła i skład został opracowany przy udziale lekarzy dermatologów i okulistów. W ten sposób powstały preparaty wyjątkowo delikatne dla wrażliwych okolic oczu, które skutecznie oczyszczają bez podrażnień, dodatkowo nawilżają, poprawiają stan skóry i brzegów powiek oraz rzęs. Są to m.in.: idealny do codziennej higieny Blephasol® (płyn micelarny do powiek wrażliwych) i rekomendowany także do higieny okołozabiegowej Blephaclean® (sterylne chusteczki do higieny powiek i rzęs).

ODŻYWIANIE OCZU 


Wiele badań klinicznych i obserwacji wskazuje na istotna rolę odżywiania w schorzeniach oczu, dlatego Thea, jako jedna z pierwszych opracowała, w swoim laboratorium w Europie, odpowiednie suplementy diety. Nutrof®Total od lat cieszy się zaufaniem lekarzy i farmaceutów. Najnowszy preparat z tej grupy to zaawansowany suplement diety Resvega®.

Thea wspiera również wiele projektów w tej dziedzinie poprzez finansowanie badań klinicznych i/lub epidemiologicznych oraz rozwija nowe produkty.

INFEKCJE OCZU 


W ofercie firmy znajduje się wiele leków okulistycznych stosowanych zarówno w leczeniu łagodnych jak i ostrych stanów zapalnych oczu np. steroidowe, niesteroidowe lub przeciwbakteryjne krople do oczu. Wielkim krokiem nie tylko w europejskiej okulistyce było wprowadzenie pierwszego roztworu okulistycznego azytromycyny bez konserwantów, pozwalającego na uproszczone i skrócone dawkowanie – innowacyjne rozwiązanie w grupie preparatów antybakteryjnych do oczu.

ALERGIA 


W dziedzinie alergii oczu Thea także posiada swoje innowacje: wynalazła cząsteczkę NAAGA ® – antyalergiczną wieloczynnikową cząsteczkę, o właściwościach stabilizujących błony komórek tucznych, która dodatkowo hamuje aktywację i uwalnianie leukotrienów. Thea wprowadziła pierwsze przeciwalergiczne krople do oczu w wielodawkowym opakowaniu bez konserwantów, najpierw z grupy kromoglikanów, a następnie dostępne także w Polsce, przeciwalergiczne krople do oczu o wielu mechanizmach działania z dobrze znanym ketotifenem.

 

 

Poznaj produkty Thea  

facebook
hyabak.pl