Firma farmaceutyczna – Producent preparatów okulistycznych

Innowacje Thea

Terapie bez konserwantów

Dostarczamy najbogatszą na rynku europejskim ofertę produktów okulistycznych bez konserwantów - dzięki innowacjom i nowoczesnej technologii.

Produkty

Produkty okulistyczne Thea

W naszej ofercie znajdują się preparaty okulistyczne z wielu obszarów terapeutycznych: leki, wyroby medyczne oraz suplementy diety.

Pomoc

Działalność społeczna

Niesamowite losy Paula Chibret, młodego lekarza polowego i przyszłego okulisty, działającego w 1870 roku w Algierii, by pomagać cierpiącym, zawsze stanowiły dla nas wzór do naśladowania. W XIX wieku, po raz pierwszy zwróciliśmy naszą uwagę w kierunku Afryki i problemów, z jakimi zmagają się jej mieszkańcy. Zwłaszcza problemów z oczami. To wtedy zainicjowana została działalność społeczna, która jest bardzo ważna dla Thea po dziś dzień.

150 lat temu Paul Chibret wskazał nam drogę.
Naszym obowiązkiem jest kontynuować jego dzieło.

Dbam o oczy

Nie przymykaj oczu na zdrowie

Wejdź na dbamooczy.pl i dowiedz się, jak na co dzień możesz zadbać o swój wzrok i dobrać odpowiednie produkty, by cieszyć się zdrowymi oczami.

Odwiedź fanpage

Facebook

Na oficjalnym fanpage Thea Polska znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji oraz ciekawostek.

Zdrowe oczy? Lubię to!

Thea

na świecie

Thea posiada sieć handlową i marketingową w wielu krajach europejskich: Francji, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, Grecji, Finlandii, Szwecji, Danii i na Ukrainie,

a także ugruntowaną pozycję w Afryce (Maroko, Algieria, Tunezja) i Ameryce Łacińskiej (Meksyk) oraz sieć dystrybutorów w wielu innych regionach świata.