infolinia: 22 849 49 62

 

 

 

 

 


Stowarzyszenie Tęcza

Thea Polska jest partnerem i przyjacielem Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Tęcza”. Jest to organizacja powołana w maju 1990 roku przez rodziców dzieci z dysfunkcjami wzroku i od 2005 roku ma status organizacji pożytku publicznego.

Thea włącza się w pomoc podopiecznym Stowarzyszenia na różne sposoby: 

· W 2011 roku przeprowadziliśmy akcję promującą informacje o Stowarzyszeniu pośród 1286 lekarzy okulistów, w ramach której przekazaliśmy na konto organizacji kwotę 12.860 zł.

· W 2015 roku z okazji 25-lecia działalności Tęczy – wsparliśmy fundację darowizną pieniężną oraz braliśmy udział w uroczystej gali z udziałem władz miasta, przygotowanej przez fundację z okazji jubileuszu. Uczestniczyliśmy również w festynie organizowanym przez rodziców podopiecznych fundacji.

· W 2016 roku przekazaliśmy kolejną darowiznę na rzecz dzieci. Podczas dużej konferencji okulistycznej w Karpaczu lekarze okuliści mogli wygrać piękne prace niewidomych i niedowidzących podopiecznych Tęczy, wykonane w pracowni ceramicznej działającej przy Stowarzyszeniu.

Dowiedz się więcej i pomóż

www.tecza.org

 

Poznaj produkty Thea  

facebook
hyabak.pl